راهنمای فروشنده

راهنمای فروشندگان می فایل

چه محصولاتی در فروشگاه می فایل به فروش می‌رسند؟

به طور کلی شما می توانید در می فایل انواع مقالات دانشگاهی، فایل های آموزشی و جزوات دانشگاهی، انواع محصولات آموزشی و کاربردی، پاورپوینت و تحقیق، فایل های گرافیکی، قالب سایت و ابزارهای وبمستری، فایل های مهندسی و … را به فروش برسانید. در واقع هر فایلی که به نظرتان افرادی هستند که به آن نیاز دارند را می توانید در می فایل بفروشید…!

فروش محصولات در فروشگاه می فایل چگونه است؟

در فروشگاه می فایل هر یک از فروشندگان دارای یک پنل کاربری می باشند که با ثبت نام در سایت به عنوان فروشنده، می توانند به این پنل کاربری دسترسی داشته باشند و محصولات خود را از طریق این پنل برای فروش می‌ گذارند. این محصولات در کل فروشگاه می فایل نمایش داده می‌شوند و امکان مشاهده شدن توسط خریداران را بسیار بالا می‌برد و می فایل شرایط لازم برای فروش محصولات را محیا می کند.
می فایل امکانات کاملی برای مدیریت محصولات را در پنل فروشندگان فراهم نموده است تا به سادگی و بدون داشتن دانش طراحی سایت بتوانند محصولات خود را به فروش برسانند.
پس از فروش هر محصول می فایل درصدی از مبلغ محصول را به عنوان کارمزد کم نموده و باقیمانده مبلغ را در کیف پول فروشنده قرار می دهد و فروشنده می تواند با ثبت اطلاعات حساب بانکی (شماره کارت، شماره شبا و…) درخواست پرداخت خود را ارسال کنند و می فایل مبلغ درخواست شده را به حساب بانکی فروشنده واریز خواهد کرد.

لازم به ذکر است که ثبت هر تعداد محصول در سایت کاملا رایگان می باشد و فقط در هنگام فروش درصدی از مبلغ به عنوان کارمزد می فایل کسر خواهد شد.